קידום בטיחות בדרכים ושיפור תרבות הנהיגה

בשנת 2023 השקנו תוכנית לשיפור תרבות הנהיגה בקרב שליחים, כשמטרתה המרכזית היא הגברת תחושת הביטחון של הולכי הרגל והנהגים. התוכנית כוללת מערך דיווחים על שליחים וטיפול בתקריות בשטח, הדרכות בטיחות ושיתופי פעולה עם רשויות מקומיות וארגוני עזרה ראשונה וחילוץ. במסגרת התוכנית הוקם צוות ייעודי לתחום הבטיחות בדרכים המורכב מאנשי אופרציה, תחבורה, אסטרטגיה ומדיניות ציבורית, בוצע מחקר ואיסוף נתונים על ההשפעות העירוניות והתחבורתיות של שליחי Wolt ובוססו שיתופי פעולה עם רשויות מקומיות וגורמים ממשלתיים. תכנית הבטיחות של Wolt נבנתה ע״י זיוה פתיר, יועצת Wolt ישראל לענייני בטיחות בדרכים, לשעבר יו״ר הרלב״ד ומנהלת מכון התקנים, בתהליך מקיף שנמשך מעל לחצי שנה. לקריאת תכנית הבטיחות המלאה - לחצו כאן

וולט ישראל היא חברה מובילה, הפועלת בכ-200 יישובים מצפון ועד דרום

אנו מכירים בהשפעתנו על המרחב הציבורי ועל התחבורה בישראל, לכן אנו מחויבים לקידום בטיחות בדרכים. בהצהרה הבאה מפורטת מדיניות החברה בנושא:

1

וולט ישראל רואה חשיבות עליונה בנהיגה בטוחה של השליחים למען בטחונם האישי ובטיחות הציבור.

2

וולט ישראל מגלה אפס סובלנות להתנהלות מסוכנת או לנסיעה פרועה המפרה את חוקי התנועה בישראל.

3

וולט ישראל משקיעה משאבים רבים על מנת לספק תנאים שיאפשרו ויעודדו התנהגות רכיבה בטיחותית למען שלומם של השליחים ושל יתר משתמשי הדרך.

4

וולט ישראל היא חברה לומדת ומתפתחת במהותה. החברה שמה לעצמה למטרה להטמיע אמצעי בקרה ולמידה פנימיים בתחום הבטיחות ומודדת עצמה במגוון כלים על מנת לעקוב ולהשתפר באופן מתמיד.

5

וולט ישראל בוטחת ברשויות האחראיות על האסדרה והאכיפה בתחום הבטיחות בדרכים ומשתפת איתן פעולה באופן מלא, שקוף ופרואקטיבי.