Wolt darba vietā

Picas pēc darba? Uzkodas sapulcei? Enerģijas lādiņš vēlajām darba stundām? Darīts, darīts un darīts. Wolt darba vietā padarīs ēdiena pasūtīšanu uz biroju pavisam vienkāršu.

Wolt darba vietā – kas tas ir?

Ar mūsu biznesa klientu servisu "Wolt darba vietā", Tu ietaupīsi laiku un padarīsi maltītes birojā pavisam ērtas un baudāmas. Izvēlies maltīti no plašā Wolt partnerrestorānu klāsta un veic pasūtījumus uzreiz vai kaut nedēļu iepriekš, ja tā ērtāk. Mēs, savukārt, nosūtīsim jūsu uzņēmumam rēķinu ar visiem rekvizītiem. Nekādu papildus izmaksu vai minimālo pasūtījumu skaitu par ko uztraukties.

Kādēļ Wolt darba vietā?

  • Tavi darbinieki būs priecīgi

    Ēdiena "Woltošana" uz biroju ir tikpat vienkārša kā uz mājām. Tu varēsi izmantot jau savu esošo Wolt kontu vai izveidot jaunu, ja Tev vēl tāds nav. Pie apmaksas metodēm izvēlies savu uzņēmumu un mēs nosūtīsim rēķinu mēneša beigās. Mūsu lieliskais klientu atbalsts parūpēsies, ja radīsies kādi jautājumi vai problēmas jebkurā laikā.

  • Atvieglota dzīve biroja administratoriem

    Pavisam vienkārši veic pasūtījumus sanāksmēm vai pasākumiem pa tiešo no aplikācijas vai web. Ja nu gadījumā radīsies kādi jautājumi jebkurā brīdī ir iespēja sazināties ar Wolt klientu atbalstu un saņemt ātru atbildi.

  • Laimīgi grāmatveži

    Mēs nosūtīsim ikmēneša rēķinu un atskaiti ar detalizētu informāciju par katru pasūtījumu. Tev būs iespēja noteikt budžetu darbiniekiem, nodaļām vai visam uzņēmumam kopumā.

Pasūtīšana ir tikpat ērta kā pasūtīšana uz mājām. Vari izmantot savu jau eksistējošo Wolt kontu vai izveidot jaunu, ja Tev vēl tāds nav. 

Iepazīstinām ar Wolt darba vietā Admin Portālu

Pārvaldi visu vienuviet

Ar Wolt darba vietā Admin Portālu, Tev ir tieša kontrole pār to, kurš var veikt pasūtījumus ar uzņēmuma kontu. Pārskati pasūtījumus, pievieno vai noņem lietotājus un lejupielādē rēķinus un citus grāmatvedības dokumentus.

Ko par mums saka klienti

“Wolt darba vietā ir ļoti vienkārši lietojams. Wolt komanda ātri palīdzēja uzsākt rēķinu maksājumus vairākiem uzņēmumiem. Pasūtīšana ir vienkārša, restorānu izvēle ir ļoti laba un piegādes cenas ir lieliskas. Extra bonuss ir klientu atbalsta čats brīžos, kad kolēģiem jāveic kādas izmaiņas pasūtījumā.”

Zviedrija

“Wolts ir mūsu galvenais enerģijas lādiņš, jo īpaši kad strādājam virsstundas. Wolt ir pieejams plaša izvēle un piegāde ir vienmēr laikā bez kavēšanās. Kurjeri ir vienmēr draudzīgi. Lielisks serviss! ”

Baltijas valstis

“Wolt mums dikti palīdz, lai nodrošinātu maltīti sanāksmēm. Mums vairs nav jātērē laiks, lai dotos ārā un meklētu citas iespējas. Serviss ir ātrs un viegli lietojams."

Somija

“Wolt ir lieliska restorānu izvēle, kā arī ļoti izpalīdzīgs klientu atbalsts”

Zviedrija

"Ar Wolt darba vietā es varu ietaupīt daudz laika darbiem. Kā arī to ir tik vienkārši lietot un katrs var atrast kaut ko savai gaumei. Tikai pāris klikšķi un ēdiens ir klāt!"

Somija

“Wolt tik tiešām rūpējas par klienta pieredzi. Mēs varam veikt iepriekš pasūtījumu, veikt mēneša maksājumus, tikt pie ātras atbildes no klientu atbalsta kā arī mums ir pašiem sava kontaktpersona Wolt. Noteikti iesakām arī citiem uzņēmumiem.”

Polija

Atstāj savus kontaktus un mēs sazināsimies